Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Katowice Kielce Kraków
Łódź Łowicz Lublin Olsztyn
Pasłęk Piastów Poznań Puławy
Radom Rumia Rzeszów Słupsk
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółToruń

tel. 604 679 058
e-mail: torun@mojdietetyk.pl
Michalina_Lange-01

mgr Michalina Lange-Łączna Dietetyk

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka oraz studentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście do klienta – troska zarówno o ciało jak i umysł, dlatego postanowiłam rozszerzyć swoje kompetencje o studia psychologiczne. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach, aby jak najlepiej pomóc osobom, które się do mnie zgłaszają. Zależy mi przede wszystkim na tym, by zmiana której ulegają moi klienci była trwała i obejmowała nie tylko naukę zdrowego stylu życia, ale też wpływała na ich rozwój osobisty i poczucie szczęścia.

Towarzyszenie moim klientom w zmianie daje mi ogromną satysfakcję, a także motywuje mnie do ciągłego samodoskonalenia się. Dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach, które poszerzają moją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ukończyłam m.in. kursy dietcoachingu, edukatora w cukrzycy oraz komponowania diet wegetariańskich.

Wolne chwilę najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Moją pasją jest żeglarstwo, które jest znakomitym sposobem podróżowania i odkrywania nowych horyzontów.

Michalina Lange - ZnanyLekarz.pl
Joanna Kokowska-01

Joanna Kokowska dietetyk

Nazywam się Joanna Kokowska i jestem absolwentką dietetyki wydziału Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez kilka lat trwania studiów zdobywałam doświadczenie na licznych praktykach zawodowych. Obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku dietetyka. Od początku czerwca mam przyjemność należeć do zespołu poradni Mój Dietetyk.

Od zawsze bardzo lubiłam eksperymentować w kuchni, co po części wpłynęło na wybór mojej ścieżki zawodowej. Chciałabym w swojej pracy pokazać klientom, że złowrogie słowo DIETA tak naprawdę jest bardzo SMACZNE. Jestem osobą kreatywną i zawsze staram się znaleźć ciekawe rozwiązanie.

Wprowadzanie zmian w żywieniu trzeba zacząć przede wszystkim od odpowiedniego nastawienia - zdrowy sposób żywienia to zmiana na całe życie! W mojej pracy chciałabym skupić się na satysfakcji klienta z osiąganych efektów i wypracowywanych kompromisów - zadowolenie jest kluczem do sukcesu. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, zaangażowanie, zrozumienie potrzeb i wsparcie w każdym momencie wprowadzania zmian.

Prywatnie jestem osobą bardzo rezolutną i pozytywnie nastawioną do życia. Jestem osobą towarzyską, a praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Bardzo ważna jest dla mnie empatia, dzięki której mogę wsłuchać się w potrzeby drugiej osoby.

>> Joanna Kokowska - rozwój zawodowy i osiągnięcia

Marysia Nowak Dietetyk Dziecięcy-01

Maria Nowak dietetyk dziecięcy

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku dietetyka na Collegium Medicum w Bydgoszczy przy UMK w Toruniu.Zdrowe odżywianie jest moją pasją, gotowanie również. Lubię prostą kuchnię a w swojej pracy zachęcam do wykorzystywania sezonowych i lokalnych produktów, które po pierwsze są zdrowe a po drugie tanie.

Jest kilka obszarów w dietetyce, które interesują mnie szczególnie m.in: żywienie niemowląt i metoda Baby-ledweaning, żywienie kobiet w ciąży i mam karmiących piersią, ale także diety roślinne i profilaktyka zdrowotna.

Do tej pory zajmowałam się prowadzeniem warsztatów zdrowego żywienia dla żłobków, przedszkoli, rodziców i dzieci. Na warsztatach staram się jak najbardziej zaktywizować uczestników, zaciekawić ich, podsunąć ciekawe przepisy, omówić konkretne produkty. Staram się pokazywać też jak żywienie łączy się z innymi aspektami naszego życia (aktywnością fizyczną, pracą, otoczeniem, emocjami) i buduje nasze zdrowie. Bardzo lubię aktywną formę prowadzenia edukacji żywieniowej i sprawia mi ona dużo satysfakcji.

Mieszkam w Toruniu razem z mężem i 3 letnim synkiem. Interesuję się także ekologią, bardzo lubię jeździć rowerem i czytać.Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online

Napisz do nas!

Umów się na wizytę